NÁVOD NA ŠTĚSTÍ? EXISTUJE?

Každý z nás chce být šťastný. Prožít život, na konci kterého si bude moci říct, bylo to opravdu fajn.

A zdá se, že se roztrhl pytel s tipy, jak na to, s poradci osobního rozvoje, kteří je píší😊. Je tomu tak? Skutečně ti všichni kolem znají recept na šťastný život? Tak proč to není patrné na ulici? Proč každý podle toho nežije? 

I já patřím k lektorům a koučům (více než 20 let), a přesto nemám ráda návody a přesné recepty na cokoliv, co se týká života.  

Mám však ráda čokoládu😊.  Ale ne každou.-)… Když dostanu bonboniéru, velmi si vybírám, který ten bonbon ochutnám. Tmavá čokoláda, tmavý krém, to by šlo😊…. Některé jsou prostě pro mě ty pravé, a některé.. však to znáte… Ale zase třeba zrovna ty si moje holky vyberou jako první. Prostě každému chutná něco jiného. 

A podobně je to i s tipy, které dávám do FB skupiny, a budu ráda, když je zde budete přidávat i vy. Proto tato stránka nese název 365 dní inspirace. Ráda vás do ni zvu, přidejte se.

Vše, co zde budu dávat,  je vyzkoušené spoustou lidí, a ti, kterým fungují, je doporučují dál. Jsou to tipy pro mnohé užitečné. Pro někoho😊. Stejně jako je pro mě skvělá tmavá čokoláda, tak tak někomu funguje právě ten daný tip. A další tip je jako mléčná čokoláda, ta třeba chutná mým holkám, i manželovi. Ale pro mě není.

Tak si je  prosím vybírejte i vy. Vyberte si ty tipy, nápady, postupy, které vám nejvíce vyhovují, které jsou ty pravé, o kterých víte, že s vámi budou souznít. 

Jiné zase budou dobré pro někoho jiného. Nebo třeba i pro vás, ale v úplně jiné době, či situaci. A tak je to v pořádku. Každý jsme jiný, máme jiné zkušenosti, nacházíme se v jiném životním období, situaci.

Vše v osobním  rozvoji je vlastně velmi jednoduché, to však naznamená, že je to  snadné… My sami moc dobře víme, co a jak bychom chtěli, jak by se nám to líbilo, jen si to přiznat a podle toho jednat. Vypnout autopilota a začít žít tak, abychom byli spokojeni.

Leave A Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *