neMÁM ČAS

„Time managementem se profesně zabývám přes 20 let a četla jsem o něm snad všechno a vždycky mi přišlo zvláštní, že skoro všechny ty knihy napsali muži. A přitom vím, že i spousta žen umí s časem čarovat tak, aby byly se svým životem spokojené. Oslovila jsem proto ženy, které znáte z médií, i ty, které tam ještě nejsou, ale přesto mají světu co předat, aby se podělily o své zkušenosti."

tak vznikl e-sborník neMÁM ČAS

e-sborník neMÁM ČAS

ukazuje time management pohledem čtyř desítek žen, které dokážou najít čas na to, co milují a co jim dává smysl. 

Ať už podnikají, vedou úspěšnou firmu, budují komunity na sociálních sítích, cvičí jógu, vystupují v politice nebo se věnují vzdělávání dětí, spojuje je poznání sebe sama, svých potřeb a realistické odhady toho, co se dá stihnout za jeden den. 

Všechny se shodly na tom, že se hlavně nesmíte nechat zahltit.
A proto i tento e-book budete dostávat po částech.

Celý 1 měsíc vás čeká série e-mailů, které vám přijdou každý 2. den, abyste měli dost času si odpovědi skutečně užít. Zamyslet se nad nimi, vzít si inspiraci. Navíc díky postupnému dávkování budete mít dlouhodobou motivaci k tomu, abyste na svém nakládáním s časem začali pracovat a aby vám nové návyky přešly do krve.
E-sborník neMÁM čas ale není žádná učebnice timemanagementu.
Záleží jen na vás, které ženy vás osloví, každá má totiž svůj osobitý přístup a co funguje jedné, nemusí fungovat u jiné.
Je dobré si tipy hned vyzkoušet, a když vás to bude bavit, získáte kontrolu nad svým časem bez většího úsilí. 

Maximalizujte užitek z tipů, které dostanete!

Číst si první tipy můžete už pár hodin po zaplacení. 

Inspirujte se z autentických výpovědí žen, které mají čas na to, co je pro ně opravdu důležité,  a dokážou si díky tomu snadněji plnit své sny i cíle.  

Kdo všechno se podělil o to, co skutečně funguje?

Žen, které se podělí o své zkušenosti, jsou více než čtyři desítky.
Níže najdete malý výběr s jednou konkrétní myšlenkou, kterou s námi  sdílí. 
Mnohem více se pak dozvíte právě v e-sborníku.

Skutečné ženy, žádná teorie, pouze praxe.

Co o e-sborníku řekly ty, které si již přečetly...

Čas není, čas si musíš udělat. Když jsem zjistila, že Jitka má v plánu vydat e-sborník právě na tohle téma, zbystřila jsem. Dozvím se něco nového? O timemanagementu mluví všichni. Často mi ale rady nesedí, protože je neumím aplikovat na svou situaci, radící má jiné výchozí podmínky nebo mi to prostě jen nedojde.

Po prvním prolistování e-sborníku jsem nadšená. Tady si najde svou spřízněnou duši každý. Hlavně mě uklidnilo, že čas řeší jak podnikatelky s dětmi, tak dámy, které jsou ve vrcholných pozicích ve firmách nebo třeba známé osobnosti. U mě se stalo nečekané, na rozdíl od jiné literatury tohle nehltám, ale fakt si dávám načas. Aby se mi ty rady, které brnkají na správné struny, mohly pořádně usadit v hlavě a v životě. E-book neMÁM čas beru jako super příručku pro ženy, který nesedí Ludwigova Konec prokrastinace (jako mně) a chtějí si přečíst zkušenosti s organizací času z ženského pohledu.

Markéta Lilien Mrkvová

Sborník neMÁM ČAS mi pomohl utřídit si, jak lépe zacházet s časem.

Oceňuju na něm, že místo neosobních a v zásadě anonymních chytrých rad přináší skutečné zkušenosti úspěšných žen. Potvrdila jsem si, že při plánování času postupuju v mnohém správně, ale našla také tipy, jak to posunout ještě dál.
Sborník doporučuju všem ženám, které si chtějí udělat čas a zajímají je zkušenosti druhých. Nechte se inspirovat.
 
Alžběta Vintrová

Jen jsem chtěla moc poděkovat za sborník. Jeden z mála mailů, které jsem si opravdu vždy pečlivě přečetla od začátku do konce. Děkuji moc. Bylo to velmi inspirativní.

Klára Hrušková Doubková

 

 

Sborník (ne)mám čas je zábavný a zároveň plný tipů. Je výborně rozdělený podle způsoby, jakým si ženy organizují čas, takže si v nich každý nejenže najde ten svůj, ale získá k němu také tipy, jak to dělat ještě lépe. Líbí se mi, že texty jsou krátké a zároveň shrnují cenné rady, které si tak člověk jednoduše zapamatuje a je schopný uvést do praxe. Díky krátkému představení se navíc dozvíme, v jaké situaci se dáma nachází, nebo s jakými problémy při organizaci času bojuje. Sama jsem se poznala hned v několika a tipy využívám od všech, protože každý den mi funguje něco jiného. J.

Tereza Koláříková

Jak e-sborník, tedy tipy a techniky získám?

e-sborník neMÁM ČAS

cena 199 Kč

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

JITKA ŠTÁDLEROVÁ

INSPIRACE - SEMINÁŘE - KOUČINK

+420 777 852 111

IČ: 67533051

PODNIKATEL ZAPSÁN

V ŽIVNOSTENSKÉM REJSTŘÍKU

MĚSTSKÉ ČÁSTI PRAHA 10