neMÁM ČAS

„Time managementem se profesně zabývám přes 20 let a četla jsem o něm snad všechno a vždycky mi přišlo zvláštní, že skoro všechny ty knihy napsali muži. A přitom vím, že i spousta žen umí s časem čarovat tak, aby byly se svým životem spokojené. Oslovila jsem proto ženy, které znáte z médií, i ty, které tam ještě nejsou, ale přesto mají světu co předat, aby se podělily o své zkušenosti."

tak vznikl e-sborník neMÁM ČAS

e-sborník neMÁM ČAS

ukazuje time management pohledem čtyř desítek žen, které dokážou najít čas na to, co milují a co jim dává smysl. 

Ať už podnikají, vedou úspěšnou firmu, budují komunity na sociálních sítích, cvičí jógu, vystupují v politice nebo se věnují vzdělávání dětí, spojuje je poznání sebe sama, svých potřeb a realistické odhady toho, co se dá stihnout za jeden den. 

Všechny se shodly na tom, že se hlavně nesmíte nechat zahltit.
A proto i tento e-book budete dostávat po částech.

Celý 1 měsíc vás čeká série e-mailů, které vám přijdou každý 2. den, abyste měli dost času si odpovědi skutečně užít. Zamyslet se nad nimi, vzít si inspiraci. Navíc díky postupnému dávkování budete mít dlouhodobou motivaci k tomu, abyste na svém nakládáním s časem začali pracovat a aby vám nové návyky přešly do krve.
E-sborník neMÁM čas ale není žádná učebnice timemanagementu.
Záleží jen na vás, které ženy vás osloví, každá má totiž svůj osobitý přístup a co funguje jedné, nemusí fungovat u jiné.
Je dobré si tipy hned vyzkoušet, a když vás to bude bavit, získáte kontrolu nad svým časem bez většího úsilí. 

Maximalizujte užitek z tipů, které dostanete!

Číst si první tipy můžete už pár hodin po zaplacení. 

Inspirujte se z autentických výpovědí žen, které mají čas na to, co je pro ně opravdu důležité,  a dokážou si díky tomu snadněji plnit své sny i cíle.  

Kdo všechno se podělil o to, co skutečně funguje?

Žen, které se podělí o své zkušenosti, jsou více než čtyři desítky.
Níže najdete malý výběr s jednou konkrétní myšlenkou, kterou s námi  sdílí. 
Mnohem více se pak dozvíte právě v e-sborníku.

Skutečné ženy, žádná teorie, pouze praxe.

Co o e-sborníku řekly některé z těch, které si ho již přečetly...

E-sborník neMÁM ČAS je úžasnou inspirací pro ty ženy, které řeší otázku plánování, zvládání více věcí najednou a ty, které chtějí mít prosperující podnikání a spokojenou rodinu.

Petra Nová

Čas není, čas si musíš udělat. Když jsem zjistila, že Jitka má v plánu vydat e-sborník právě na tohle téma, zbystřila jsem. Dozvím se něco nového? O timemanagementu mluví všichni. Často mi ale rady nesedí, protože je neumím aplikovat na svou situaci, radící má jiné výchozí podmínky nebo mi to prostě jen nedojde.

Po prvním prolistování e-sborníku jsem nadšená. Tady si najde svou spřízněnou duši každý. Hlavně mě uklidnilo, že čas řeší jak podnikatelky s dětmi, tak dámy, které jsou ve vrcholných pozicích ve firmách nebo třeba známé osobnosti. U mě se stalo nečekané, na rozdíl od jiné literatury tohle nehltám, ale fakt si dávám načas. Aby se mi ty rady, které brnkají na správné struny, mohly pořádně usadit v hlavě a v životě. E-book neMÁM čas beru jako super příručku pro ženy, který nesedí Ludwigova Konec prokrastinace (jako mně) a chtějí si přečíst zkušenosti s organizací času z ženského pohledu.

Markéta Lilien Mrkvová

Sborník neMÁM ČAS mi pomohl utřídit si, jak lépe zacházet s časem.

Oceňuju na něm, že místo neosobních a v zásadě anonymních chytrých rad přináší skutečné zkušenosti úspěšných žen. Potvrdila jsem si, že při plánování času postupuju v mnohém správně, ale našla také tipy, jak to posunout ještě dál.
Sborník doporučuju všem ženám, které si chtějí udělat čas a zajímají je zkušenosti druhých. Nechte se inspirovat.
 
Alžběta Vintrová

Jen jsem chtěla moc poděkovat za sborník. Jeden z mála mailů, které jsem si opravdu vždy pečlivě přečetla od začátku do konce. Děkuji moc. Bylo to velmi inspirativní.

Klára Hrušková Doubková

 

 

Sborník (ne)mám čas je zábavný a zároveň plný tipů. Je výborně rozdělený podle způsoby, jakým si ženy organizují čas, takže si v nich každý nejenže najde ten svůj, ale získá k němu také tipy, jak to dělat ještě lépe. Líbí se mi, že texty jsou krátké a zároveň shrnují cenné rady, které si tak člověk jednoduše zapamatuje a je schopný uvést do praxe. Díky krátkému představení se navíc dozvíme, v jaké situaci se dáma nachází, nebo s jakými problémy při organizaci času bojuje. Sama jsem se poznala hned v několika a tipy využívám od všech, protože každý den mi funguje něco jiného. J.

Tereza Koláříková

Moc se mi líbí tento typ předání tolika cenných rad. Dávkování po příbězích, které se opravdu dají přečíst během pár minut, je super. A to, že jsou krátké, dokonale vystihne vždycky to nejdůležitější – přesně v duchu (Ne)mám čas. Super práce.

Bára Skálová

E-sborník je přesně dávkovaný a tak nehrozí, že e-maily nedočtete do konce. Nezabírá moc času 🙂 Přesto je v něm spousta konkrétních a cenných rad a tipů velmi schopných žen, z kterých si každý může vybrat takové, které jsou mu bližší. Dozvíte se i o moc zajímavých oborech, jako je například moderní farářka nebo profesionální tanečnice.

Zuzana Šnajdrová www.Killary.cz

Jak e-sborník, tedy tipy a techniky získám?

e-sborník neMÁM ČAS

cena 290 Kč

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

JITKA ŠTÁDLEROVÁ

INSPIRACE - SEMINÁŘE - KOUČINK

+420 777 852 111

IČ: 67533051

PODNIKATEL ZAPSÁN

V ŽIVNOSTENSKÉM REJSTŘÍKU

MĚSTSKÉ ČÁSTI PRAHA 10