O Jitce

Kdo jsem?

Jsem Jitka Štádlerová – lektor, mentor i kouč. Vzdělávání se věnuji více než 20 let. Pro skupiny vedu především semináře zaměřené na efektivní využití času, odolnost proti stresu, pozitivní myšlení, soustředění, paměťové techniky  a také  myšlení mimo zajeté koleje – workshopy kreativních technik a myšlenkových map.

Dlouhodobě se věnuji podpoře a mentoringu žen vracejících se po RD do pracovního života – ať už do zaměstnání nebo  začínajících či rozvíjejících své podnikání.

já2

Jsem absolventkou certifikovaného Koučovacího výcviku, cyklu seminářů Neurolingvistického programování. Spolupracovala jsem na přípravě mezinárodních projektů vedených metodou Appreciative Inquiry. Absolvovala jsem výcviky, desítky seminářů a workshopů zaměřených na osobní rozvoj. 

Mám ráda kreativitu a přenáším ji do své práce. V kurzech i při koučování a mentoringu ráda využívám aktivity a pomůcky, které účastníkům pomáhají objevovat nové souvislosti a podívat se na věci z různých úhlů pohledu. 

Při přípravě seminářů i materiálů  kladu hlavní důraz na praktičnost předávaných informací a odlehčenou formu. Kombinuji nejnovější poznatky neurověd se zdravým rozumem.

Školím pouze to, co mám vyzkoušeno, co funguje a co také sama dělám.

Podporuji a pomáhám v hledání vlastních cest při koučování.  Sdílení a inspiraci využívám v mentoringu.

Untitled 3

Jaký jsem kouč?

Při koučování podporuji v klientovi jeho potenciál, pozorně mu naslouchám a respektuji jeho zájmy. Pokládám otázky, které zlepšují vnímání reality, zkoumají a posuzují různé možnosti, posilují motivaci a odpovědnost a směřují k cíli.

Při své práci využívám psychologické koučování, tedy systém založený na využití různých technik, směrů a principů (NLP, Gestalt a další) tak, aby byly co nejvhodnější pro konkrétního člověka.

Pracuji s jednotlivci i týmy v roli kouče, lektora, a konzultanta tak, abych byla co nejužitečnějším průvodcem rozvoje, který si klienti zvolili.

Jaký jsem člověk?

Jsem přátelská a otevřená – nejen v komunikaci, ale i všemu novému.

Věřím v potenciál druhých i  v to, že můžeme dosahovat mnohem více, než si dokážeme představit. Věřím také, že mohu druhým pomoci tyto schopnosti rozvinout. Jsem vdaná a se svou rodinou žiji aktivní život – potkat mě můžete třeba na výletech, akcích, horách či u moře.  Svým dvěma dcerám předávám pozitivní přístup a touhu objevovat a poznávat.

A co ještě?

Miluji deníky, bloky, zápisníky. Nejen, že si je píšu, ale také je vydávám pro všechny, kteří si chtějí pamatovat to, co se jim v životě povedlo, co zažili a  na co chtějí vzpomínat. Najdete je v mém vydavatelství KORÁLKY DNÍ.

Papírovou komunitu se snažím také propojovat, proto od r. 2018  organizuji akci MEET PAPÍRnejvětší jednodenní papírnictví a setkání pro všechny milovníky papíru, kde se každoročně potkáváme – od roku 2019 již na dvou místech – v Praze a Brně. 

Untitled 3

Moje fotovizitka s příběhem:-)

Pokud jste dočetli až sem, tak toho o mně víte mnohem víc, než já o vás:-)