O Jitce

Kdo jsem?

Jsem Jitka Štádlerová – lektor, mentor i kouč. Osobnímu rozvoji se věnuji více než 20 let. 
Pro skupiny vedu především semináře zaměřené na efektivní využití času, odolnost proti stresu, pozitivní myšlení, soustředění, paměťové techniky  a také  myšlení mimo zajeté koleje – workshopy kreativních technik a myšlenkových map.

Dlouhodobě se věnuji podpoře a mentoringu žen vracejících se po RD do pracovního života – ať už do zaměstnání nebo  začínajících či rozvíjejících své podnikání, budující svoji značku.

já2

Jsem praktik. Školím pouze to, co mám vyzkoušeno, co funguje a co také sama dělám.

Mám ráda kreativitu a přenáším ji do své práce. V kurzech i při koučování a mentoringu ráda využívám aktivity a pomůcky, které účastníkům pomáhají objevovat nové souvislosti a podívat se na věci z různých úhlů pohledu. 

Při přípravě seminářů i materiálů  kladu hlavní důraz na praktičnost předávaných informací a odlehčenou formu. Kombinuji nejnovější poznatky neurověd se zdravým rozumem.

Podporuji a pomáhám v hledání vlastních cest při koučování.  Sdílení a inspiraci využívám v mentoringu.

Jsem absolventkou certifikovaného Koučovacího výcviku, cyklu seminářů Neurolingvistického programování. Spolupracovala jsem na přípravě mezinárodních projektů vedených metodou Appreciative Inquiry – Oceňující dotazování (zaměřené na to, co funguje, co se sovědčilo).
Absolvovala jsem sebezkušenostní výcviky, desítky seminářů a workshopů zaměřených na osobní rozvoj. 

 

Untitled 3

Jaký jsem kouč?

Při koučování podporuji v klientovi jeho potenciál, pozorně mu naslouchám a respektuji jeho zájmy. Pokládám otázky, které zlepšují vnímání reality, zkoumají a posuzují různé možnosti, posilují motivaci a odpovědnost a směřují k cíli.

Při své práci využívám psychologické koučování, tedy systém založený na využití různých technik, směrů a principů (NLP, Gestalt a další) tak, aby byly co nejvhodnější pro konkrétního člověka.

Pracuji s jednotlivci i týmy v roli kouče, lektora, a konzultanta tak, abych byla co nejužitečnějším průvodcem rozvoje, který si klienti zvolili.

Jaký jsem člověk?

Jsem přátelská a otevřená – nejen v komunikaci, ale i všemu novému.

Věřím v potenciál druhých i  v to, že můžeme dosahovat mnohem více, než si dokážeme představit. Věřím také, že mohu druhým pomoci tyto schopnosti rozvinout. Jsem vdaná a se svou rodinou žiji aktivní život – potkat mě můžete třeba na výletech, akcích, horách či u moře.  Svým dvěma dcerám předávám pozitivní přístup a touhu objevovat a poznávat.

A co ještě?

Miluji deníky, bloky, zápisníky. Nejen, že si je píšu, ale také je vydávám pro všechny, kteří si chtějí pamatovat to, co se jim v životě povedlo, co zažili a  na co chtějí vzpomínat. Najdete je v mém vydavatelství KORÁLKY DNÍ.

Papírovou komunitu se snažím také propojovat, proto od r. 2018  organizuji akci MEET PAPÍRnejvětší jednodenní papírnictví a setkání pro všechny milovníky papíru, kde se každoročně potkáváme – od roku 2019 již na dvou místech – v Praze a Brně. 

Untitled 3

Moje fotovizitka s příběhem:-)

Pokud jste dočetli až sem, tak toho o mně víte mnohem víc, než já o vás:-)