Reference

Co o mně říkají účastníci seminářů

Zaujalo mě naprosto vše. Nejlepší kurz, jaký jsem navštívila. Fokus, flow, to, jak ovlivňujeme paměť, VAK, myšlenkové mapy – opravdu se mi to líbilo vše, co jsme probírali. Paní lektorka je úžasná, velmi milá a příjemná. Uměla zaujmout po celou dobu kurzu. Skvělé zapojení účastníků. Hlas, komunikace – prezentace; prostě děkuji!

Byla jsem mile překvapená, jak samotnou trenérkou, tak výstupy, které jsme dali společně dohromady. Líbilo se mi, jakou dokázala trenérka vytvořit uvolněnou atmosféru hned od začátku a zapojila nás do diskuze úplně všechny. Červený klobouky na konci asi není potřeba ani komentovat ☺.
Bezva bylo, že jsme z workshopu odcházeli s konkrétními body k řešení, na kterých jsme se shodli a přímo se týkaly našeho problému.
+ klady:
1.      Dokázala velmi dobře udržet pozornost všech účastníků
2.      Dobře kladené otázky k věci a dobře zvolená návaznost problematiky – nezdrželi jsme se dlouho u žádného jednoho tématu, snažili jsme se nezabřednout na jedné věci
3.      Celkově se dobře umí vyjadřovat a nějakým způsobem nenudí lidi, celkově příjemná paní, velmi empatická
 + dovětek po 3 letech:
Chci Vám poděkovat. Vaše workshopy a koučink mě nastartovaly k novému cíli a pustila jsem se do studia, mám již hotové bakalářské na Fakultě managementu VŠE a rok navazujícího na téže fakultě za sebou a ještě jeden před sebou, je to náročné všechno skloubit, ale chci to zvládnout .

Co se mi líbilo?
Zapojení účastníků, skladba témat (využiji myšlenkové mapy, sněz tu žábu, dělá mi to radost? i další…), super, díky!
Práce lektorky: Velký přehled o tématu, doporučená další literatura – tipy, zajímavé podání ve smyslu zapojení účastníků.

Na kurzu oceňuji: perfektní tematický výběr, obsahově super, time table – rozvrhnutí
Práce lektora: skvělý projev, zapojení osazenstva, pomůcky, interaktivita, lidská stránka
Dlouholetá zkušenost, lektorka ví, o čem mluví.

Celý kurz se mi velmi líbil, jednotlivé tematické celky doplněné o úkoly, příjemná atmosféra
Práce lektorky: odbornost, zkušenosti, sympatie, srozumitelnost, schopnost zaujmout, interakce – ale nenucená, účastníci si rádi zapojovali.

Umí zaujmout, znalosti, zkušenosti, umí dostat účastníky do děje.
Příklady z praxe, zábavná metoda, konkrétní tipy.

Na kurzu oceňuji:
Vše, bezvadný průběh, vysvětlení, zapojení účastníků, procvičování.
Co využiji:
Pozitivní myšlení, „zachovat“ myšlenku, mít se rád, umění říkat NE a další.
Práce lektorky:
Skvělá schopnost zaujmout, udržet pozornost, používání příkladů pro názornost.

Co oceňuji: příklady ze života, jak co použít, změnit, jak fungovala celá skupina na semináři, super
Práce lektorky – hodně materiálů a tipů od lektorky, úžasný a lidský přístup, uměla zaujmout.

Co oceňuji: Určitě si pravidla, co je pro mě důležité, plně se soustředit na jednu věc, nastavit si a dodržovat pravidla ve svém týmu.
Práce lektorky: Velmi dobré. Jitka umí zaujmout jak hlasem, tak příklady a příběhy ze života.

Co oceňuji: praktická cvičení na zlepšení koncentrace, výuka konkrétní technik na zlepšení paměti, představení základních konceptů z oblasti time-managementu a souvisejících technik
Práce lektorky: skvělá příprava, výborný projev, paní lektorka je výborná

Skvělá schopnost zaujmout, udržet pozornost, používání příkladů pro názornost. Bezvadný průběh celého semináře, zapojení účastníků a procvičování. Oceňuji celkové pojetí kurzu, ukázky principů a technik na soustředění, i procvičování paměti. Zaujaly mě hodně myšlenkové mapy, využiji pro práci i v osobním životě. Celkově kurz hodnotím jako výborný. Líbil by se mi delší😊.

S trenerkou jsem byl velmi spokojeny, libila se mi zejmena pozitivni atmosfera a energie, ktera na workshopu byla navozena – velmi pomohly uz uvodni obrazky a vyjadrovani pocitu.
Celkove to utikalo velmi rychle a kazdy dostal prostor prijit s novymi napady a myslenkami.
Super bylo i oziveni poobedove siesty soutezi a taky cerveny emotivni klobouk, ktery odhalil dalsi skryte pravdy.
Casu bylo malo, ale pro me nejprinosnejsi bylo, ze jsme si urcili priority a snad s trochou stesti a vuli stakeholderu ve firme, se neco z napadu i zrealizuje.

Skolitelka byla fajn. Nemam nic, co bych ji vytkla. Workshop byl po strance agendy vyvazeny - zvladla dobre zakomponovat pomer potrebne metodiky s interaktivitou a prostorem pro diskuzi. To ocenuju asi nejvic.

Za sebe mohu rict, ze jsem si cely den uzila. Byl uvolneny a produktivni zaroven, coz je naprosto super a moc dekuji za pomoc.

Trenérka má velmi příjemný nenucený projev, umí vtáhnout lidi a zapojit, vytváří přátelskou a otevřenou atmosféru pro spolupráci. Vhodně kombinovala jednotlivé techniky a metody. Workshop vedla dobře, rychle to uteklo a uměla bych si ve stejném duchu představit i další den. Myslím, že na dané téma z nás dostala maximum. Líbilo se mi to. Dozvěděla jsem se hodně o ostatních i o sobě.
 

Pre mna velmi zaujimava a prijemna skusenost nakolko Jitka riadila cely process  velmi nenutene a inspirativne .
Zaroven bola schopna nasu pozornost sustredit na temu workshopu , bez toho ze by sa zasadne odbiehalo.
Teda vyborny balance medzi focusom a kreativitou.
 

Lektorka mě „donutila“ ze sebe dostat i to, co jsem si myslela, že nezvládnu. Hravou formou nás dokázala vtáhnout do tématu a krok za krokem nás přivedla k závěrům a hlavní bodům, které bychom měli do budoucna použít. Sympatická, milá.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Co o mně říkají klienti koučování a mentoringu

S Jitkou se známe již několik let, ale to, že se Jitka zabývá koučingem jsem se dozvěděla jen náhodou. Vzhledem k tomu, že přesně v tom okamžiku, jsem stála na pracovní křižovatce a nevěděla kudy kam, možnost koučingu jsem využila. Díky tomu, že Jitka pro mne nebyla zcela cizí, měla mou absolutní důvěru od první chvíle. Zhruba jsem tušila, co můžu čekat, ale samotný průběh i výsledky Jitčina koučování absolutně předčily moje očekávání. Na první schůzku jsem přišla s pocitem, že vůbec nevím co a jak dál, díky Jitce se najednou vše začalo formovat, já jsem získala zpět jistotu, že svůj život a cíle mám pevně ve svých rukou. Jitka pozorně naslouchala, její otázky jasně směřovaly k danému tématu a odpovědi se mi tak nějak samy nabízely.
Díky Jitce a jejímu koučování, jsem si uvědomila, že své cíle a priority znám a naučila jsem se hledat odpovědi na vlastní otázky. Koučování pro mne bylo velkým přínosem, vždy jsem se na Jitku velmi těšila a jako kouče ji jednoznačně doporučuji.
Kateřina Arnoldová, majitelka www.Mooda.cz

Více jak dva roky se s Jitkou potkáváme na supervizních setkání. Její styl, jakým se mnou pracuje, mi zcela vyhovuje. Umí mě dovést k mým slabým místům, postupovat rychle k podstatě a příčinám zádrhelů, držet se faktů a zároveň vše dávkovat se správnou mírou porozumění i se zářícím úsměvem. Tvrdá realita je pak snesitelnější a práce je rychlejší bez zbytečných tanečků nebo mého „rudého vidění“, které brzdí myšlení. Zkušenosti lektorky mozkového joggingu se výtěčně hodí  při hledání nástrojů k seberozvoji. Jitka je pro mě citlivým a inspirativním koučem i supervizorem se správným nadhledem a nakažlivým optimismem.
Ondřej Štos, kouč a lektor

Paní Jitka mě ukázala cestu, kterou bych se měla vydat. Na co se ohlížet a na co ne. Otevřela mě oči na některé situace a naučila mě se nebát a jít za svým cílem ještě sebevědoměji než doposud. Často si na její slova vzpomenu a používám typy pak v akci.

Co jsem si z koučinku odnesla?
Snažím se neohlížet se tolik na mínění druhých lidi. Naučila jsem se říkat "ne" a umět rozlišit důležité od nedůležitého. Vyčlenila jsem si čas sama na sebe i rodinu (koupila jsem si nové kolo a nyní po 20 ti letech i nové lyže). Aktivní odpočinek nyní preferuji ku prospěchu podnikání. Věta paní Jitky: "Ivo, a co vy vlastně chcete?" mě často zní v uších a musím říct, že kladně i pomáhá....Učím se nestydět se za to, že mám úspěch a umět ho prodat bez výčitek svědomí, což mě dělalo velký problém. Myslím, že tajemství úspěchu je být ve správný čas na správném místě a právě ten čas s koučinkem byl efektivně strávený. Možná si ještě zcela neuvědomuji co vše mě do života dal, přicházím na to maličkostma v denním životě.
Dostálová Iva, Papír-hračky, NMnM.

Milá Jitko,
příležitost k setkávání na koučinku byla jedna z nejbáječnějších věcí tohoto roku!
Abych potvrdila posun z bodu 1 od bodu 10 sděluji, že do akce Podnikám a vynikám jsem se přihlásila proto, že jsem definitivně potřebovala rozhodnout směr svého podnikání – už jsem vůbec zvažovala, zda na podnikání mám a rozhodla jsem se udělat poslední pokus ke změně. Výsledek – utřídila jsme si slepé cesty i nevyužité rezervy, překonala pesimizmus, konkretizovala cíle, překonala ostych žádat práci dobře zaplacenou…..  Prakticky ke dnešnímu dni  mám splněné všechny cíle, které jsem si stanovila a ještě i něco navíc  … Mnohem méně se bojím, nesnažím se vycházet nadměrně vstříc svým zákazníkům a zasloužit si takto jejich zakázky – začala jsem poskytovat profi služby, za které požaduji adekvátní odměnu a rozvázala jsem spolupráci s časožráči a vyžírkami. Udělala  jsem si poměrně precizní rozklad  - co chci, kde jsou moji zákazníci, business plán atd. Jsem kousek za novou startovní čárou, ale těším se na soutěž
Úklid v práci mě přiměl ještě také ke změnám v rodině …  Samozřejmě ve zdravé míře, nic nestavím na hlavu )) Ale prostě už jsme hluchá na řeči typu „naše matka beztak nic nedokáže“. Hraběnka Henrieta Chotková založila ve svých 60 letech rozárium, které záhy patřilo ke třem nej v Evropě, tak proč bych si já k právě minulým narozeninám nenadělila sebevědomí a odvahu dotáhnout do výsledku všechno, co jsem dosud sesbírala
Bez Vaší spolupráce, jasných otázek a podpory bych se na tuto cestu nevydala! Mě osobně naprosto fascinovalo, že jsme měly každá úplně jiný předmět podnikání, jinou úroveň práce, jiné klienty a Vy jste dokázala v té směsi vybrat ty důležité podstatné otázky. A pak ty otázky probudily dynamický proces!
Mirka Paclová, http://www.hortiservis.cz/

Moje pocity z našich schodzok... mala som trošku obavy, teoreticky som vedela, do čoho idem, ale prakticky to bolo niečo nové. Po prvom stretnutí som bola presvedčená, že ste tá správna osoba, s ktorou coaching pojde dobre. Ste veľmi empatická, viete sa naladiť na vlnu zákazníka. Priebeh schodzok viete operatívne prisposobovať potrebám, čo je podľa mňa veľmi veľké plus. Na schodzkach som sa vždy cítila príjemne (aj keď sme trebárs preberali pre mňa nie najpríjemnejšiu tému, napr. prezentácie) a po schodzke som vždy bola nabitá pozitívnou energiou a pocitom "to dám";o) Pomohla ste mi usporiadať myšlienky, správne sa naladiť, za čo Vám patrí veľká vďaka;o)
Silvia Oškerová

Milá Jitko,
 
děkuji Vám za moc příjemných a velice přínosných šest lekcí koučinku. Jste mi velice sympatická jako žena i jako koučka.  Každou lekci jsem si dělala poznámky, ke kterým se vracím a čerpám z nich. A budu čerpat i nadále.
Po koučinku se cítím sebevědomější, mám mnohem lépe uspořádaný časový rozvrh a připadám si výkonnější. Díky koučinku jsem oprášila angličtinu, získala kurz obchodní konverzace a dnes pokračuji dalším kurzem pro pokročilé. Strašně moc mě baví a těší mě výsledky . Mám založený facebook pro svou prodejnu, jinou výzdobu prodejny, širší letákovou reklamu...
Troufám si říct, že toto není na úkor rodiny. Tu si chci užívat….
 
Chtěla jsem Vám napsat, že workshopy a koučink s Vámi bylo (kromě rodinných událostí ) to NEJLEPŠÍ, co mě letos potkalo. Díky. Cítím se jako po " proměně".
 + dovětek po 3 letech:
Chci Vám poděkovat. Vaše workshopy a koučink mě nastartovaly k novému cíli a pustila jsem se do studia, mám již hotové bakalářské na Fakultě managementu VŠE a rok navazujícího na téže fakultě za sebou a ještě jeden před sebou, je to náročné všechno skloubit, ale chci to zvládnout .
 Vlasta Hladíková, majitelka obchodu

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider