Milá Jitko,
příležitost k setkávání na koučinku byla jedna z nejbáječnějších věcí tohoto roku!
Abych potvrdila posun z bodu 1 od bodu 10 sděluji, že koučink jsem využila proto, že jsem definitivně potřebovala rozhodnout směr svého podnikání – už jsem vůbec zvažovala, zda na podnikání mám a rozhodla jsem se udělat poslední pokus ke změně. Výsledek – zapudila jsem myšlenky na post prodavačky v zahradnickém centru, utřídila jsme si slepé cesty i nevyužité rezervy, překonala pesimizmus, konkretizovala cíle, překonala ostych žádat práci dobře zaplacenou…..  (vypuštěny osobní věci).
Prakticky ke dnešnímu dni  mám splněné všechny cíle, které jsem si stanovila a ještě i něco navíc  … (následoval výčet konkrétních, velmi osobních věcí…) Mnohem méně se bojím, nesnažím se vycházet nadměrně vstříc svým zákazníkům a zasloužit si takto jejich zakázky – začala jsem poskytovat profi služby, za které požaduji adekvátní odměnu a rozvázala jsem spolupráci s časožráči a vyžírkami. Udělala  jsem si poměrně precizní rozklad  – co chci, kde jsou moji zákazníci, business plán atd.
Úklid v práci mě přiměl ještě také ke změnám v rodině …  (velmi osobní a konkrétní věci). Samozřejmě ve zdravé míře, nic nestavím na hlavu )) Ale prostě už jsme hluchá na řeči typu „naše matka beztak nic nedokáže“. Hraběnka Henrieta Chotková založila ve svých 60 letech rozárium, které záhy patřilo ke třem nej v Evropě, tak proč bych si já k právě minulým narozeninám nenadělila sebevědomí a odvahu dotáhnout do výsledku všechno, co jsem dosud sesbírala

Bez Vaší spolupráce, jasných otázek a podpory bych se na tuto cestu nevydala! Mě osobně naprosto fascinovalo, že jsme měly každá úplně jiný předmět podnikání, jinou úroveň práce, jiné klienty a Vy jste dokázala v té směsi vybrat ty důležité podstatné otázky. A pak ty otázky probudily dynamický proces!

Moc zdravím Mirka Paclová, Horservis

(Přestože mi autorka dala svolení k tomu publikovat vše, s ohledem na důvěrnost jsem některé pasáže z textu vypustila)

Leave A Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *