Maximální mentoring

Pak je to ten správný program přesně pro vás!

3měsíční ucelený program – pro ty, kteří chtějí vést kvalitní a profesionální mentoring

září  – listopad 2024
Jedná se o komplexní program – spojení výcvikové časti + mastermindu

Maximálně efektivní mentoring

3měsíční program

 

Načerpejte ty nej zkušenosti z vedení mentoringu a staňte se profi mentorkou.

Zapojte se do 3měsíčního programu, který vám pomůže vytvořit efektivní systém pro váš mentoring.

Naučíte se ty nejefektivnější techniky, vhodné nejen pro online mentoring a konzultace, ale i pro offline kurzy nebo pro vedení vašich studentů a spolupracovníků.

Ve skupině stejně naladěných žen získáte nejen inspiraci, ale i pohled z vnějšku na vaše podnikání a podněty, jak na sobě dál pracovat.

webináře + mastermind + pracovní skupiny

Proč se mnou? "Mám 20 let zkušeností v mentoringu, lektorování i koučování. Věřím v potenciál druhých i v sebe a v to, že můžeme dosahovat mnohem více, než si dokážeme představit. Sama jsem si v praxi mnohokrát ověřila, jak důležitá je podpora někoho zkušeného a jak správně vedený mentoring obohacuje nejen samotného mentee, ale i mentora. Své zkušenosti chci předávat dál. V kurzech či při koučování a mentoringu ráda využívám aktivity a pomůcky, které účastníkům pomáhají objevovat nové souvislosti a dávají možnost podívat se na věci z různých úhlů pohledu."

I mentor potřebuje svého mentora

Mentoring je poměrně komplexni proces.
Když pracujete s člověkem,
kterému chcete předávat informace a posouvat ho dál, je potřeba se nejen dobře znát, ale i mít k dispozici různé nástroje, abyste se vždycky dokázaly přizpůsobit individuálním potřebám svého mentee.

Během programu se budeme věnovat sebepoznání, ukážeme si, jak se na svého mentee správně naladit, které techniky kdy a jak využít, abyste uměly odhalit plný potenciál vašich mentee.
Navíc zjistíte, jak z mentoringu získat inspiraci i pro svůj růst. 

Jak to bude probíhat?

📌 nastavení vlastních cílů, na kterých budete pracovat, zaměření nejen na kroky, techniky, postupy, ale také na mindset a vlastní sebepoznávání

📌 3hodinová  setkání – 1x za 14 dní (společná domluva na termínu), celkem 6x – tj. 18 intenzivních hodin nabitých informacemi, online nebo naživo (dle domluvy)

– 1,5 hodiny „nachytřovací“ interaktivní webinář (studijní materiály, pracovní listy atd.) + 1,5 hodiny  mastermind

– (různé varianty, od brainstormingu, pře „hot seat“ k ukázkám bálintovské skupiny – využijete rovněž při práci s klientem)

📌  setkávat se budeme osobně nebo   přes Google Meet, tj. interaktivní webinář s prezentací,  možnost na cokoliv se zeptat, probrat, dovysvětlit, nahraná setkání k dispozici účastníkům, pokud se nebudou moci zúčastnit

📌  menší skupina – velká interaktivita

📌 cvičení, práce mezi setkáváními, mentoringové a plánovací listy, materiály k technikám atd. atd.

Mastermind je formát, kdy skupina lidí navzájem brainstormuje pod dohledem zkušeného mentora.
Díky tomu se v každém setkání diskutuje o aktuálních problémech, které účastníci řeší.

Obsah jednotlivých setkání:

✔️ Co je mentoring, kvality mentora, kdo jsem já a kdo jsi ty
✔️ Sebepoznání – základ dobrého vedení
✔️ Mentoring jako zakázka, nastavení kontraktu, 4 fáze mentoringu
✔️ Jak pomoci mentee úspěšně stanovit cíl, škálování, časování atd. 
✔️ Jednotlivé fáze mentoringu
✔️ Naslouchání jako základ komunikace, model 4 uší
✔️ Techniky a metody pro uspořádní si myšlenek  a pro nové nápady
✔️ Zpětná vazba jako základ růstu, jak na ni (rozdíl mezi popisnou  zpětnou vazbou a hodnocením)
✔️ Jak si začít budovat svoji mentorskou praxi, jak na získávání klientů, cenotvorbu atd.

+ vysvětlení technik, které můžete s klientem využít pro uspořádání si myšlenek  – škálování, matice, myšlenkové mapy apod.

 + získáte  přístup k záznamům setkání pro samostudium a možnost se k materiálům vracet;  

+ pracovní materiály; které můžete používat pro svoji práci s klienty – mentoringové a plánovací listy, postupy cvičení atd. 

MASTERMINDOVÝ BLOK – jak mastermind vést
 (různé varianty, od brainstormingu,  „hot seat“,  k ukázkám bálintovské skupiny – využijete rovněž při práci s klientem)

CENA –  3měsíční ucelený program 18 900,- Kč 

Reference

Jedná se o jediný takto ucelený program.

Níže reference účastnic esence mentoringu – webinářů Mentoring pro mentorky

Mentoring pro mentorky: Zkušenost, vedení, praxe. Pro toto vše jsem si šla k Jitce do kurzu Mentoring pro mentorky. Své zkušenosti a znalosti předávám svým klientkám už delší dobu, nastal ale pro mě čas udělat si v tom pořádek a dát mentorinku svých klientů systém. Školení s Jitkou bylo přínosné, praktické a hned aplikovatelné do praxe. Jako super bonus jsem získala několik skvělých kontaktů pro další rozvoj mého podnikání. Určitě doporučuji a Jitce děkuji!

Petra Rybková, www.ostratuzka.cz

Kurz Mentoring pro mentorky mě nadchnul obsahem, zpracováním i profesionálním přístupem. Ukotvila jsem se v tom, co je mentoring a jak se odlišuje od koučinku a mastermindů. Kurz byl plný hodnotných informací a námětů, které můžu ihned uplatnit i při konzultacích. Díky kurzu mohu dát své práci další rozměr a jsem za setkání s Jitkou vděčná. Jitka je profesionálka, své bohaté zkušenosti umí předat srozumitelně a mile, umí vás podpořit a navést na vlastní cestu. Tento kurz vnímám jako velmi přínosný pro všechny, kdo se chcete posunout dál, máte odborné i komunikační schopnosti a chtěly byste je předávat dál.

Janka Urbanová,  www.santala.cz

Nedávno jsem začala nabízet nový typ služby, dlouhodobou spolupráci s podnikatelkami. Odborné knowhow mám, ale cítila jsem, že bych tomu potřebovala dát smysluplnou strukturu.

Jitko, Váš nový workshop mentoringu pro mentorky byl přesně to, na co jsem čekala. 🙂 Mám pocit, jako by se mi rozsvítilo.
Pomohla jste mi ujasnit si, že dlouhodobá spolupráce s klientkami je opravdu to, co mi dává smysl.
Díky za mnoho tipů z Vaší praxe, které mi pomůžou postavit novou službu tak, aby byl užitek pro klientku co nejvyšší a netrávily jsme společný čas jen plkáním.

Těším se na nové dlouhodobé spolupráce a určitě dám vědět, jak se mi v roli mentorky daří.“

Lucie Krausová – Spočítejte si své podnikání, luciekrausova.cz

„Času ani peněz investovaných do tohoto školení rozhodně nemohu litovat. Dle mého jsme probrali vše podstatné, co mentor (nebo i mentee) potřebuje pro začátek vědět. Nyní vím na jakých oblastech zapracovat. Bylo to velmi praktické a přínosné. Už se těším, až začnu s dalším mentoringem a tyto principy zavedu. Jitka ví, o čem mluví, ani vteřinu jsem nepochybovala o jejích schopnostech, které navíc umí skvěle předat. Doporučila bych školení každému, kdo se tím zabývá – je to velmi dobrý a přínosný základ.“

Bára Vlášková – tvorba webu – www.baravlaskova.cz

„O Mentoringu u Jitky jsem přemýšlela opravdu delší dobu. A jsem moc ráda a vděčná, že jsem se rozhodla, že přesně to nyní svůj růst potřebuji.

Mentoring pro mentorky byl nesmírně inspirativní a plný užitečných vědomostí a tipů. Po jeho absolvování se cítím mít jasno v tom, kdo je a není mentor. Díky Mentoringu pro mentorky teď budu snadněji pojmenovávat své služby a pracovat s týmem. Opravdu mi velmi pomohl v uchopení mentoringu jako takového.

Navíc jsem měla možnost osobně potkat Jitku, za což jsem také velmi ráda a sestava, co jsme se tam sešly, byla také velmi inspirativní.

Jestliže chcete sdílet své know how se světem a nevíte jak, zaplaťte si mentorink pro mentorky u Jitky.“

Eliška Polická – www.whitelotus.cz

„Nejdříve jsem netušila, co si pod tím mám představit, ale po absolvování příjemného kurzu jsem byla nadšená! Znalostí ve svém oboru mám hodně, ale nevěděla jsem, jak vše správně uchopit a předávat dále. Mentoring pro mentorky mě skvěle nakopl, teď už jen vše převést do praxe!“

Veronika Tomanová – online marketing  www.marketingsveronikou.cz

„Workshop Mentoring pro mentorky mi dal uvědomění, jakou cestou chci dále jít, jak své znalosti uchopit a jaké mám možnosti.

Vyhovovalo mi, že se můžu na cokoliv zeptat v průběhu kurzu.

Příjemným překvapením byly materiály, které Jitka zaslala před zahájením workshopu, určitě se k nim budu vracet a některé mi posloužily jako inspirace.

Jitka byla velmi dobře připravena, považuji ji za zkušeného mentora a nebála bych se na ni s čímkoliv obrátit zejména díky laskavému a lidskému přístupu.“

Petra Bencová, lektorka

JITKA ŠTÁDLEROVÁ

INSPIRACE - SEMINÁŘE - KOUČINK

+420 777 852 111

IČ: 67533051

PODNIKATEL ZAPSÁN

V ŽIVNOSTENSKÉM REJSTŘÍKU

MĚSTSKÉ ČÁSTI PRAHA 10