Maximální mentoring

Maximálně efektivní mentoring

3měsíční program

 

Zapojte se do 3měsíčního programu, který vám pomůže vytvořit efektivní systém pro váš mentoring.

Naučíte se techniky, vhodné nejen pro online mentoring a konzultace, ale i pro offline kurzy nebo pro vedení vašich studentů a spolupracovníků.

Ve skupině stejně naladěných žen získáte nejen inspiraci, ale i pohled z vnějšku na vaše podnikání a podněty, jak na sobě dál pracovat.

webináře + mastermind + pracovní skupiny

Proč se mnou? "Mám 20 let zkušeností v mentoringu, lektorování i koučování. Věřím v potenciál druhých i v sebe a v to, že můžeme dosahovat mnohem více, než si dokážeme představit. Sama jsem si v praxi mnohokrát ověřila, jak důležitá je podpora někoho zkušeného a jak správně vedený mentoring obohacuje nejen samotného mentee, ale i mentora. Své zkušenosti chci předávat dál. V kurzech či při koučování a mentoringu ráda využívám aktivity a pomůcky, které účastníkům pomáhají objevovat nové souvislosti a dávají možnost podívat se na věci z různých úhlů pohledu."

I mentor potřebuje svého mentora

Mentoring je poměrně komplexni proces.
Když pracujete s člověkem, kterému chcete předávat informace a posouvat ho dál, je potřeba se nejen dobře znát, ale i mít k dispozici různé nástroje, abyste se vždycky dokázaly přizpůsobit individuálním potřebám svého mentee.

Během programu se budeme věnovat sebepoznání, ukážeme si, jak se na svého mentee správně naladit, které techniky kdy a jak využít, abyste uměly odhalit plný potenciál vašich mentee.

 

Navíc zjistíte, jak z mentoringu získat inspiraci i pro svůj růst. 

Jak to bude probíhat?

Mastermind je formát, kdy skupina lidí navzájem brainstormuje pod dohledem zkušeného mentora. Díky tomu se v každém setkání diskutuje o aktuálních problémech, které účastníci řeší.

Obsah jednotlivých setkání:

✔️ Co je mentoring, kvality mentora, kdo jsem já a kdo jsi ty
✔️Sebepoznání – základ dobrého vedení
✔️ Mentoring jako zakázka, nastavení kontraktu, 4 fáze mentoringu
✔️ Jak pomoci mentee úspěšně stanovit cíl, škálování, časování atd. 
✔️ Jednotlivé fáze mentoringu
✔️Naslouchání jako základ komunikace, model 4 uší
✔️Techniky a metody pro uspořádní si myšlenek  apro nové nápady
✔️Zpětná vazba jako základ růstu, jak na ni

MASTERMINDOVÝ BLOK
 (různé varianty, od brainstormingu,  „hot seat“,  k ukázkám bálintovské skupiny – využijete rovněž při práci s klientem)

BONUSY:
– 7 webinářů – práce s technikami Jak si uspořádat myšlenky a přijít na nové nápady v hodnotě 2800 Kč.

 – získáte  přístup k záznamům setkání;  pracovní materiály; které můžete používat pro svoji práci s klienty

 

Reference

Jedná se o 1. takto ucelený program.

Níže reference účastnic esence mentoringu – 2 webinářů Mentoring pro mentorky

Času ani peněz investovaných do tohoto školení rozhodně nemohu litovat. Dle mého jsme probrali vše podstatné, co mentor (nebo i mentee) potřebuje pro začátek vědět. Nyní vím na jakých oblastech zapracovat. Bylo to velmi praktické a přínosné. Už se těším, až začnu s dalším mentoringem a tyto principy zavedu. Jitka ví, o čem mluví, ani vteřinu jsem nepochybovala o jejích schopnostech, které navíc umí skvěle předat. Doporučila bych školení každému, kdo se tím zabývá – je to velmi dobrý a přínosný základ.

Bára Vlášková – tvorba webu – www.baravlaskova.cz

 

„Nejdříve jsem netušila, co si pod tím mám představit, ale po absolvování příjemného kurzu jsem byla nadšená! Znalostí ve svém oboru mám hodně, ale nevěděla jsem, jak vše správně uchopit a předávat dále. Mentoring pro mentorky mě skvěle nakopl, teď už jen vše převést do praxe!“

*****

Veronika Tomanová – online marketing – www. marketingsveronikou.cz

 

„Workshop Mentoring pro mentorky mi dal uvědomění, jakou cestou chci dále jít, jak své znalosti uchopit a jaké mám možnosti.

Vyhovovalo mi, že se můžu na cokoliv zeptat v průběhu kurzu.

Příjemným překvapením byly materiály, které Jitka zaslala před zahájením workshopu, určitě se k nim budu vracet a některé mi posloužily jako inspirace.

Jitka byla velmi dobře připravena, považuji ji za zkušeného mentora a nebála bych se na ni s čímkoliv obrátit zejména díky laskavému a lidskému přístupu.“

Petra Bencová, lektorka

*****

 

Nedávno jsem začala nabízet nový typ služby, dlouhodobou spolupráci s podnikatelkami. Odborné knowhow mám, ale cítila jsem, že bych tomu potřebovala dát smysluplnou strukturu.
Jitko, Váš nový workshop mentoringu pro mentorky byl přesně to, na co jsem čekala. 🙂 Mám pocit, jako by se mi rozsvítilo.
Pomohla jste mi ujasnit si, že dlouhodobá spolupráce s klientkami je opravdu to, co mi dává smysl.
Díky za mnoho tipů z Vaší praxe, které mi pomůžou postavit novou službu tak, aby byl užitek pro klientku co nejvyšší a netrávily jsme společný čas jen plkáním.

Těším se na nové dlouhodobé spolupráce a určitě dám vědět, jak se mi v roli mentorky daří.“

Lucie Krausová – Spočítejte si své podnikání, luciekrausova.cz

 *****

O Mentoringu u Jitky jsem přemýšlela opravdu delší dobu. A jsem moc ráda a vděčná, že jsem se rozhodla, že přesně to nyní svůj růst potřebuji.

Mentoring pro mentorky byl nesmírně inspirativní a plný užitečných vědomostí a tipů. Po jeho absolvování se cítím mít jasno v tom, kdo je a není mentor. Díky Mentoringu pro mentorky teď budu snadněji pojmenovávat své služby a pracovat s týmem. Opravdu mi velmi pomohl v uchopení mentoringu jako takového.

Navíc jsem měla možnost osobně potkat Jitku, za což jsem také velmi ráda a sestava, co jsme se tam sešly, byla také velmi inspirativní.

Jestliže chcete sdílet své know how se světem a nevíte jak, zaplaťte si mentorink pro mentorky u Jitky.

Eliška Polická – www.whitelotus.cz

*****

 

Mentorink pro mentorky: Zkušenost, vedení, praxe. Pro toto vše jsem si šla k Jitce do kurzu Mentoring pro mentorky. Své zkušenosti a znalosti předávám svým klientkám už delší dobu, nastal ale pro mě čas udělat si v tom pořádek a dát mentorinku svých klientů systém. Školení s Jitkou bylo přínosné, praktické a hned aplikovatelné do praxe. Jako super bonus jsem získala několik skvělých kontaktů pro další rozvoj mého podnikání. Určitě doporučuji a Jitce děkuji!

Petra Rybková, www.ostratuzka.cz

 

*****

Kurz Mentoring pro mentorky mě nadchnul obsahem, zpracováním i profesionálním přístupem. Ukotvila jsem se v tom, co je mentoring a jak se odlišuje od koučinku a mastermindů. Kurz byl plný hodnotných informací a námětů, které můžu ihned uplatnit i při konzultacích. Díky kurzu mohu dát své práci další rozměr a jsem za setkání s Jitkou vděčná. Jitka je profesionálka, své bohaté zkušenosti umí předat srozumitelně a mile, umí vás podpořit a navést na vlastní cestu. Tento kurz vnímám jako velmi přínosný pro všechny, kdo se chcete posunout dál, máte odborné i komunikační schopnosti a chtěly byste je předávat dál.

Janka Urbanová,  www.santala.cz

3měsíční program

JITKA ŠTÁDLEROVÁ

INSPIRACE - SEMINÁŘE - KOUČINK

+420 777 852 111

IČ: 67533051

PODNIKATEL ZAPSÁN

V ŽIVNOSTENSKÉM REJSTŘÍKU

MĚSTSKÉ ČÁSTI PRAHA 10