Představte si svět, kde se AI stává vaším skvělým spojencem v podnikání.
Jste připraveni na takovou změnu?

Připravila jsem pro vás vybranou kolekci promptů a tipů na aplikace AI, které okamžitě promění váš způsob podnikání. V průběhu 30 dní vám představím přes 150 promptů a několik AI aplikací, které rozvinou vaše kreativní myšlení a posílí váš byznys.

✔️ Efektivní marketing: Naučte se, jak využít AI pro účinnou propagaci vašich služeb nebo produktů.

✔️ Objevíte, jak můžete využít AI k maximalizaci vašeho potenciálu.

✔️ Každý den nový prompt nebo nástroj přizpůsobený vašim specifickým potřebám.

30 dní → nejméně 150 promptů na konkrétní témata + AI aplikace 

Tato 30denní výzva  vám otevře dveře do světa umělé inteligence a jejího efektivního využití ve vašem podnikání.  Díky ní můžete ušetřit nejen spoustu času, ale také nastartovat vaši kreativitu, a tím posunete svůj byznys  tím správným směrem.

Určeno pro začátečníky práce s AI, nebo pro ty, kdo mají rádi předpřipravená řešení.

Jak to bude probíhat?

  • Každý den obdržíte e-mail plný konkrétních nápadů a prompty, vždy zaměřené na jedno klíčové téma, které je nezbytné pro rozvoj vašeho podnikání. Tyto informace jsou nejen praktické, ale i okamžitě aplikovatelné ve vaší oblasti působnosti – ať už se jedná o projekt, službu, či podnikání jako celek. 
  • Získáte nejen cenné nápady, ale také se naučíte, jak efektivně využívat některé AI aplikace pro podporu vaší práce, čímž ušetříte čas a rozšíříte své kreativní horizonty. 
  • Postupně si vybudujete hlubší porozumění pro AI aplikace a jejich praktické využití.
  • Navíc, všechny tyto znalosti jsou aplikovatelné na zdarma dostupných platformách, včetně ChatGPT 3.5 a Claude, kterou naleznete na www.poe.com
  • Začít můžete třeba hned teď, stačí objednat.

BONUS

Chcete  byznys model Canvas pro váš  podnikatelský  nápad?

Pokud máte zájem nabízím personalizovaný podrobný byznys model Canvas – tedy rozpis všech základních věcí, které k realizaci nápadu potřebujete – cca 9 stran textu, přímo pro váš podnikatelský záměr – vygenerovaný AI. Před AI cena několik desítek tisíc Kč.
Stačí do poznámky k objednávce zadat konkrétně váš nápad a jaké potřeby řeší. 

Jak na to? Popište svůj nápad. Konkrétně vymezte, čeho chcete svým projektem dosáhnout. Popište problém nebo potřebu, kterou váš projekt řeší, tj. jasná a stručná formulace toho, proč by váš projekt měl existovat. Doplňte cílovou skupinu.

Př.: Vytvářím e-commerce platformu specializující se na ekologické a udržitelné produkty. Cílem je spojit lokální výrobce s ekologicky smýšlejícími spotřebiteli. Chci nabízet široký sortiment od oblečení po domácí potřeby.

Př. Navrhuji mobilní aplikaci pro správu osobních financí, která pomáhá uživatelům sledovat jejich výdaje, šetřit peníze a investovat. Chci oslovit mladé profesionály ve věku 25-35 let, kteří hledají jednoduché finanční řešení.

Př.„Jsem osobní fitness trenér poskytující tréninky online i osobně. Specializuji se na individualizované fitness plány, výživové poradenství a wellness coaching. Cílová skupina zahrnuje zaneprázdněné profesionály hledající efektivní a flexibilní způsob, jak zůstat ve formě.

Proč se mnou?

25 let zkušeností v oblasti time managementu a kreativity jsem spojila s dovednostmi práce s AI, abych vám pomohla ušetřit čas a rozšířit vaše kreativní možnosti. Jsem zkušená lektorka, která propojuje zdravý selský rozum s nejnovějšími poznatky a umím se ptát, což je základem efektivního využití generativní AI.

  • Více než 16 500 spokojených účastníků mých seminářů.
  • Přes 1000 hodin praxe a studia v oblasti AI.
  • Zkušenosti s vedením kampaní a seminářů s využitím AI.
  • Osobní zkušenost s podnikáním a aplikací AI do praxe.
Informace a poučky najdete na Googlu. 
Praktické znalosti a dovednosti u mě.

Vše, co vás naučím, také sama denně dělám. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

JITKA ŠTÁDLEROVÁ

INSPIRACE - SEMINÁŘE - KOUČINK

+420 777 852 111

IČ: 67533051

PODNIKATEL ZAPSÁN

V ŽIVNOSTENSKÉM REJSTŘÍKU

MĚSTSKÉ ČÁSTI PRAHA 10