Karty

Chcete, aby se vaši klienti dostali rychleji k jádru věci?

Aby zažívali průlomové okamžiky a AHA momenty při každé vaší konzultaci, komunikaci, a nadšeně si to nejen uvědomili, tedy vraceli se k vám a nadšeně to sdíleli ostatním?

Aby vaše workshopy a semináře byly skutečně zajímavé, dostali jste se k podstatě věci a rozmluvili všechny účastníky?

 

Abyste zjistili, jaké pocity

METAFORICKÉ KARTY OTEVÍRAJÍ PŘEDSTAVIVOST, KREATIVITU

ROZPROUDÍ KREATIVITU A KOMUNIKACI

 

Program pro lektory, mentory, kouče, karierní poradce, poradce v oblasti osobního rozvoje.
Pro ty, kdo pracují s klientem 1:1 nebo se skupinou.

METAFORICKÉ karty rozproudí  kreativitu a komunikaci. Je to nástroj  pro představivost od dětí po seniory napříč profesemi.

Využijete je př práci s klientem, na firemních či skupinových workshopech, ale i při rodinných hrách i při odpovědích na své vlastní otázky.

povzbuzuje  komunikaci a vyjadřování,  stimuluje představivost prostřednictvím různých interpretací.

Zdokonaluje naši schopnost naslouchat a reagovat, skutečně se slyšet bez soudů.

Je to způsob, jak zjistit opravdu podstatu toho, co se řeší. 

Dostat se k jádru, vyjádřit těžko popsatelné.

pomohou, aby se pochopily rozdílné typy, aby spolu dokázali mluvit o všem, o čem potřebují.

Pro lepší porozumění (si) a poznání (se)

Objevte sílu obrazů při práci s klientem i skupinou

aby vyvolaly představivost a asociace, a obvykle klienti mohou vidět a cítit zcela odlišné věci a poskytnout různé interpretace. V závislosti na tom, jak je balíček MAC navržen, mohou být desítky, ne-li stovky možných významů, které pomáhají při práci se všemi druhy okolností a případů, při hledání zdrojů a řešení. Facilitátor může navrhnout konkrétní balíček MAC pro konkrétní sezení. Jednou z klíčových výhod MACards je také otevření dveří vaší vnitřní duši, která ví lépenež mysl, co je pro vás nyní dobré .

Nechci být jedna z mnoha

Jsem na volné noze a dělám to, co mě baví. Neví se však o mně tolik, jak bych si představovala.Vím, že si potřebuji ujasnit, na co se zaměřím. Jak se propagovat, když nemám miliony. Jde to? A jak tedy?

Musím svoje podnikání změnit

Velké změny, které se nyní celosvětově udály, měly také vliv na moje podnikání, musím a chci ho udržet, ale jak?Jak si to celé nastavit? A čím začít?

Rozšiřuji svoje podnikání

Daří se mi a chci rozšířit svoje podnikání, nejen o nové klienty, ale možná i o další obory, o nové činnosti. Ráda bych si vypracovala jednotnou komunikační identitu a strategii viditelnosti. Chci totiž některé činnosti delegovat.

Start nebo restart

Jsem na začátku podnikání a potřebovala bych podporu v tom, jak si nastavit jednotnou linii. Podnikám několik let, vím, že některé věci dělám stále stejně.Chci vnést do svého podnikání nový vítr, elán, energii a zamést s provozní slepotou.

Poznali jste se v jednom z příběhů?

POMOHU VÁM ZÍSKAT ODPOVĚDI NA VAŠE OTÁZKY.
ZAČNEME S VĚDOMÝM BUDOVÁNÍM VAŠÍ AUTENTICKÉ ZNAČKY.

Změna začíná prvním krokem

pro podnikatelky ve službách,
pro tvůrce, pro malé firmy

On-line – připojit se můžete odkudkoliv

Poprvé on-line - připojit se můžete odkudkoliv Úspěšný seminář Já jako značka, kterým naživo prošlo přes 120 spokojených žen a s dalšími jsem téma budování osobní značky řešila v individuálním mentoringu, jsem převedla do on-line podoby.

Proč?

Jednotlivá témata a lekce na sebe plynule navazují a doplňují se a zapadají do sebe jako jednotlivé díly skládačky.Získáte tím ucelenou strategii budování své značky, přístup, který můžete kdykoliv znovu aplikovat ve svém podnikání, např. při jeho dalším restartu.

„Ušetřím vám spoustu času i peněz tím, že mám velkou zásobárnu technik, metod k sebepoznání, osobní produktivitě, seberozvoji a vím, kterou kdy a jak použít."

VÍM JAK

Informace a poučky najdete na Googlu.
Praktické znalosti a dovednosti u mě.

Vše, co školím, také sama dělám.

Vybudovala jsem značku Meet Papír, akci pro milovníky papíru, kterou v roce 2019 navštívilo 4 000 návštěvníků a zúčastnilo se jí přes 80 tvůrců, desginerů a společností. Vydávám deníky v edici Korálky dní. Lektorování a školení se věnuji přes 20 let.

profil LinkedIn                              VÍCE O MNĚ

více než

0
let zkušeností
0
účastníků na seminářích
0
odkoučovaných hodin

Umím předat zkušenosti a nasměrovat koučovacím přístupem.

Milá Jitko,
 děkuji Vám za moc příjemných a velice přínosných šest lekcí koučinku. Jste mi velice sympatická jako žena i jako koučka.
Lekce koučinku jsem si moc přála a na každou lekci jsem se vždy těšila a užívala si ji.
 Každou lekci jsem si dělala poznámky, ke kterým se vracím a čerpám z nich. A budu čerpat i nadále.
Po koučinku se cítím sebevědomější, mám mnohem lépe uspořádaný časový rozvrh a připadám si výkonnější. Díky koučinku jsem oprášila angličtinu, získala kurz obchodní konverzace a dnes pokračuji dalším kurzem pro pokročilé. Strašně moc mě baví a těší mě výsledky . Mám založený facebook pro svou prodejnu, jinou výzdobu prodejny, širší letákovou reklamu…
Troufám si říct, že toto není na úkor rodiny. Tu si chci užívat….
Chtěla jsem Vám napsat, že workshopy s Attavenou a koučink s Vámi bylo (kromě rodinných událostí ) to NEJLEPŠÍ, co mě letos potkalo. Díky. Cítím se jako po “ proměně“.

 + dovětek po 3 letech:
Chci Vám poděkovat. Vaše workshopy a koučink mě nastartovaly k novému cíli a pustila jsem se do studia, mám již hotové bakalářské na Fakultě managementu VŠE a rok navazujícího na téže fakultě za sebou a ještě jeden před sebou, je to náročné všechno skloubit, ale chci to zvládnout 🙂.

 Vlasta Hladíková, majitelka obchodu

Dobry den, tak máme workshop i zkoušky za sebou. Na workshopu jsme prezentovaly virtuální firmy. Po celou dobu mého projevu jsem vás „měla na rameni posazenou“, a to mi dodalo odvahu k projevu před publikem a komisí.
Verdikt komise: prý se mam věnovat v budoucnosti grafice jako grafička a nebo mam dělat přednášky. A to vše jen díky Vám.
Takže veliké díky. S přátelským pozdravem Dana J.

mentoring na prezentování, klientka měla z prezentování obrovský respekt

Paní Jitka mně ukázala cestu, kterou bych se měla vydat. Na co se ohlížet a na co ne. Otevřela mně oči na některé situace a naučila mě se nebát a jít za svým cílem ještě sebevědoměji než doposud. Často si na její slova vzpomenu a používám typy pak v akci.

Někdy jsem měla strach, co budeme vlastně celou dobu probírat, sepsala jsem si body a nakonec na všechny ani nikdy nedošlo. Konverzace daných témat vždy vyplynula tak nějak z hovoru sama. Určitě je fajn si vyzkoušet oba typy koučinku, tj. je, jak osobně, tak po skypu. Z časových důvodů mně potom vyhovoval skype, ale bez první osobní schůzky by to dle mě nemělo ten správný efekt.

Co jsem si z koučinku odnesla?
Snažím se neohlížet se tolik na druhé lidi. Naučila jsem se říkat „ne“ a umět rozlišit důležité od nedůležitého. Vyčlenila jsem si čas sama na sebe i rodinu (koupila jsem si nové kolo a nyní po 20 ti letech i nové lyže). Aktivní odpočinek nyní preferuji ku prospěchu podnikání. Věta paní Jitky: „Ivo, a co vy vlastně chcete?“ mně často zní v uších a musím říct, že kladně i pomáhá….Učím se nestydět se za to, že mám úspěch a umět ho prodat bez výčitek svědomí, což mně dělalo velký problém. Myslím, že tajemství úspěchu je být ve správný čas na správném místě a právě ten čas s koučinkem byl efektivně strávený. Možná si ještě zcela neuvědomuji, co vše mně do života dal, přicházím na to maličkostmi v denním životě.

S pozdravem Dostálová Iva, Papír-hračky, NMnM.

Program – 3 moduly

Moje značka

2. modul

Vize značky - pyramida úrovní.
Hodnoty značky. Značka x produkt, JÁ jako produkt. Kdo jsou mojí klienti. Mapování konkurence - moje výhody. Obraz značky.

Viditelnost

3. modul

Viditelnost, proč, kde a jak. Jednotná vizuální identita. Základní nastavení komunikace značky. Sociální sítě – základní přehled a nastavení co a kam. Obsahová strategie – stanovení cílů, jednotlivé kroky.

Získáte:

Tedy...

Jak to celé probíhá?

- Program je online
- Osobní přístup je zaručen díky soukromé facebookové skupině, kde budeme společně v každodenním kontaktu
- Celkem 12 lekcí = 12 týdnů

Každý týden videolekce + materiály, cvičení, výzvy, úkoly a otázky.
Vše můžete vyplňovat do připraveného workbooku, tím si vytvoříte ucelený manuál přímo pro vaši značku.
Jasné, postupné kroky, měřitelné výsledky.
6 x se potkáme přes Google Meet - vždy aktuální téma, praktické typy.
Zpětná vazba, vzájemná spolupráce, možnost zeptat se na cokoliv.

Spolu i po skončení kurzu – FB skupina vám zůstane dál

K čemu mi to bude?

Jste připraveni udělat další krok směrem ke značce a její viditelnosti?

MÁM ZÁJEM, ALE NEVYHOVUJE MI PRÁCE VE SKUPINĚ, RADĚJI KONZULTUJI SÁM/SAMA.
MÁM ZÁJEM O INDIVIDUÁLNÍ MENTORING.

lektor – mentor – organizátor akce Meet Papír – vydavatel Korálky dní
Pomáhám druhým prostřednictvím svých projektů a produktů žít harmonický, spokojený a úspěšný život, nebát se změn.
Pokud hledáte praktika, který to, co školí, sám využívá ve svém podnikání, kombinuje nejnovější poznatky z oblasti neurověd se zdravým rozumem a dokáže vám pomoci najít jiný úhel pohledu při využití kreativních technik, jsem tu pro vás.

Garance vrácení peněz

Zjistíte-li, že vám z nějakého důvodu program nesedí, vrátím vám vaši investici v plné výši. Stačí během prvních tří dnů programu Já jako značka napsat na info@jitkastadlerova.cz, že si přejete vrátit peníze.

JITKA ŠTÁDLEROVÁ

INSPIRACE - SEMINÁŘE - KOUČINK

+420 777 852 111

IČ: 67533051

PODNIKATEL ZAPSÁN

V ŽIVNOSTENSKÉM REJSTŘÍKU

MĚSTSKÉ ČÁSTI PRAHA 10