neMÁM ČAS + webinář

Proto je zde tato skvělá kombinace:

e-sborník neMÁM ČAS  +

online interaktivní workshop Jak najít čas na to důležité

e-sborník neMÁM ČAS

ukazuje time management pohledem čtyř desítek žen, které dokážou najít čas na to, co milují a co jim dává smysl. 

Všechny se shodly na tom, že se hlavně nesmíte nechat zahltit.
A proto i tento e-book budete dostávat po částech.

Celý 1 měsíc vás čeká série e-mailů, které vám přijdou každý 2. den, abyste měli dost času si odpovědi skutečně užít. Zamyslet se nad nimi, vzít si inspiraci. Navíc díky postupnému dávkování budete mít dlouhodobou motivaci k tomu, abyste na svém nakládáním s časem začali pracovat a aby vám nové návyky přešly do krve.

Dokonalá kombinace E-SBORNÍK +INTERAKTIVNÍ WORKSHOP (realizovaný přes google meet – stačí vámPC/telefon + připojení k internetu)
JAK NAJÍT ČAS NA TO DŮLEŽITÉ 
Chcete?
….získat nejméně jednu hodinu denně navíc?
…opravdu stíhat a být v pohodě?
…nejen si umět cíle stanovit, ale také se naučit je dotahovat?

Vybrané reference z kurzů timemanagementu:

✔ Celý kurz se mi velmi líbil, jednotlivé tematické celky doplněné o úkoly, příjemná atmosféra. Skvělá odbornost, zkušenosti, sympatie, srozumitelnost, schopnost zaujmout, interakce – ale nenucená, účastníci si rádi zapojovali.

✔  Co oceňuji: příklady ze života, jak co použít, změnit, jak fungovala celá skupina, super
práce lektorky – skvělé materiály a tipy, úžasný a lidský přístup, uměla zaujmout.

✔  Co se mi líbilo?
Zapojení účastníků, skladba témat,  super, díky!
Práce lektorky: Velký přehled o tématu, doporučená další literatura – tipy, zajímavé podání ve smyslu zapojení účastníků.
Oceňuji: Vše, bezvadný průběh, vysvětlení, zapojení účastníků, procvičování.
Co využiji: Pozitivní myšlení, „zachovat“ myšlenku, mít se rád, umění říkat NE a další.

✔  Nejpřínosnější pro mě bylo, jak si řídit svůj čas podle svých priorit a efektivní využití času. Uvědomil jsem si, že opravdu nemohu stihnout všechno. A budu si dělat více radost. Děkuji.

✔  Největším přínosem pro mě bylo nastavení si vlastních priorit a také lifehacky. Odnáším si v hlavě otázku, která pro mě bude jakýmsi vodítkem: Co opravdu chci?  Lektorka s velkým rozhledem, přátelský přístup a díky konkrétním příkladům bylo vše srozumitelné.

✔  Skvělé praktické návody a myšlenky pro realizaci efektivnějšího využití času. Parádní profesionální přístup lektorky. Nejužitečnější pro mě bylo uvědomit si, že timemanagement není o čase, ale o energii a naučit se ji využívat i doplňovat.

Maximalizujte užitek z tipů, které dostanete!

Číst si první tipy můžete už pár hodin po zaplacení. 

Inspirujte se z autentických výpovědí žen, které mají čas na to, co je pro ně opravdu důležité,  a dokážou si díky tomu snadněji plnit své sny i cíle.  

Celou sérii pak doplnní online workshop Jak najít čas na to důležité, ve kterém vám zodpovím na všechny otázky, které se během převádění technik ze sborníku do praxe  objeví a doplním těmi nejlepšími lifehacky z oblasti timemanagementu + se zaměříme na to, abyste skutečně měli čas na to, co je pro vás v životě to nejdůležitější.

Kdo všechno se podělil o to, co skutečně funguje?

Žen, které se podělí o své zkušenosti, jsou více než čtyři desítky.
Níže najdete malý výběr s jednou konkrétní myšlenkou, kterou s námi  sdílí. 
Mnohem více se pak dozvíte právě v e-sborníku.

Skutečné ženy, žádná teorie, pouze praxe.

Co o e-sborníku řekly některé z těch, které si ho již přečetly...

E-sborník neMÁM ČAS je úžasnou inspirací pro ty ženy, které řeší otázku plánování, zvládání více věcí najednou a ty, které chtějí mít prosperující podnikání a spokojenou rodinu.

Petra Nová

Čas není, čas si musíš udělat. Když jsem zjistila, že Jitka má v plánu vydat e-sborník právě na tohle téma, zbystřila jsem. Dozvím se něco nového? O timemanagementu mluví všichni. Často mi ale rady nesedí, protože je neumím aplikovat na svou situaci, radící má jiné výchozí podmínky nebo mi to prostě jen nedojde.

Po prvním prolistování e-sborníku jsem nadšená. Tady si najde svou spřízněnou duši každý. Hlavně mě uklidnilo, že čas řeší jak podnikatelky s dětmi, tak dámy, které jsou ve vrcholných pozicích ve firmách nebo třeba známé osobnosti. U mě se stalo nečekané, na rozdíl od jiné literatury tohle nehltám, ale fakt si dávám načas. Aby se mi ty rady, které brnkají na správné struny, mohly pořádně usadit v hlavě a v životě. E-book neMÁM čas beru jako super příručku pro ženy, který nesedí Ludwigova Konec prokrastinace (jako mně) a chtějí si přečíst zkušenosti s organizací času z ženského pohledu.

Markéta Lilien Mrkvová

Sborník neMÁM ČAS mi pomohl utřídit si, jak lépe zacházet s časem.

Oceňuju na něm, že místo neosobních a v zásadě anonymních chytrých rad přináší skutečné zkušenosti úspěšných žen. Potvrdila jsem si, že při plánování času postupuju v mnohém správně, ale našla také tipy, jak to posunout ještě dál.
Sborník doporučuju všem ženám, které si chtějí udělat čas a zajímají je zkušenosti druhých. Nechte se inspirovat.
 
Alžběta Vintrová

Jen jsem chtěla moc poděkovat za sborník. Jeden z mála mailů, které jsem si opravdu vždy pečlivě přečetla od začátku do konce. Děkuji moc. Bylo to velmi inspirativní.

Klára Hrušková Doubková

 

 

Sborník (ne)mám čas je zábavný a zároveň plný tipů. Je výborně rozdělený podle způsoby, jakým si ženy organizují čas, takže si v nich každý nejenže najde ten svůj, ale získá k němu také tipy, jak to dělat ještě lépe. Líbí se mi, že texty jsou krátké a zároveň shrnují cenné rady, které si tak člověk jednoduše zapamatuje a je schopný uvést do praxe. Díky krátkému představení se navíc dozvíme, v jaké situaci se dáma nachází, nebo s jakými problémy při organizaci času bojuje. Sama jsem se poznala hned v několika a tipy využívám od všech, protože každý den mi funguje něco jiného. J.

Tereza Koláříková

Moc se mi líbí tento typ předání tolika cenných rad. Dávkování po příbězích, které se opravdu dají přečíst během pár minut, je super. A to, že jsou krátké, dokonale vystihne vždycky to nejdůležitější – přesně v duchu (Ne)mám čas. Super práce.

Bára Skálová

E-sborník je přesně dávkovaný a tak nehrozí, že e-maily nedočtete do konce. Nezabírá moc času 🙂 Přesto je v něm spousta konkrétních a cenných rad a tipů velmi schopných žen, z kterých si každý může vybrat takové, které jsou mu bližší. Dozvíte se i o moc zajímavých oborech, jako je například moderní farářka nebo profesionální tanečnice.

Zuzana Šnajdrová www.Killary.cz

Jak e-sborník + workshop získám?

e-sborník neMÁM ČAS + workshop Jak najít čas na to důležité

Běžná cena – e-sborník neMÁM ČAS – 290 Kč
– worskhop Jak najít čas na to důležité – 690 Kč
Komplet  e-sborník + workshop 22. 11. 22  – 690 Kč.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

JITKA ŠTÁDLEROVÁ

INSPIRACE - SEMINÁŘE - KOUČINK

+420 777 852 111

IČ: 67533051

PODNIKATEL ZAPSÁN

V ŽIVNOSTENSKÉM REJSTŘÍKU

MĚSTSKÉ ČÁSTI PRAHA 10