Kreativní vítr – úvod

Začínáme

Krásný den,

vítám vás v online programu Kreativní vítr pro vaše podnikání. 
Budeme se společně scházet 7 týdnů (přes Vánoce lehce zvolníme tempo tj. 1 týden bude na 14 dní:-)), 2 týdny pak budete mít na dopracování všech úkolů, možnost zeptat se cokoliv, co s tématem bude souviset.

Celý program bude tedy do 31. 1. 2021, kdy vám budu plně k dispozici a přístup ke materiálům budete mít celý 1 rok, tedy do 31. 1.  2022.

přidat k online

Jak to celé bude probíhat?

1

Každé týden vždy v pondělí (1. lekci obdržíte tedy 23. 11. 2020) zde najdete videolekce, pracovní listy a další materiály. 

1

Společně se budeme setkávat ve facebookové skupině, kde se můžete vzájemně inspirovat, zeptat se mně i ostatních, diskutovat.

1

Každý všední den najdete ve skupině i malou kreativní rozcvičku, kterou je dobré před úkoly zkusit, naladit se na kreativitu, přepnout z toho, co jste dělali doposud.

1

Víkendy budete mít volné, ať už na dopracování úkolů či odpočinek, protože nejvíce nápadů nás napadá, když relaxujeme. Je potřeba zacílit a pak nechat mysl volně plynout:-).

1

Nejvíce nápadů vzniká i formou dialogu, proto budu ráda, pokud budete hodně diskutovat a třeba najdete zde i parťáka, se kterým si budete inspirací i oponentem.

1

Důležité informace vám budou přicházet i e-mailem.

Těším se na to, co společně vymyslíme, kam posuneme vaše podnikání a jaké nápady budete realizovat.
 Oficiální 1. lekci obdržíte až 23. 11. 2020, ale úvodní část už je pro vás připravená:-).

 Pojďme na to.