CO KDYBY SE VÁŠ ŽIVOT ZMĚNIL K LEPŠÍMU?

JÁ jako značka-3

Připadá vám, že se v životě neposouváte dál, nebo jste se vydali špatným směrem? Potřebujete nápad. Inspiraci. Podporu a pochopení. Potřebujete mentorku – se zkušenostmi, s fungujícími technikami a praktickými znalostmi i z vlastního rozvoje a podnikání.

JÁ jako značka-6

Kdo jste jako značka? Znáte odpovědi na otázky, jaký je váš talent, cíle, životní hodnoty? Umíte prodat své dovednosti, vytvořit strategii své osobní značky? Pokud ne, jsem tady pro vás. Spolu z vás uděláme úspěšnou značku. 

JÁ jako značka-7

Přijďte získat inspiraci a nápady ve skupině žen, které chtějí objevit a naplno využít svoji jedinečnost a žít tak úspěšný a harmonický život.

více než

0
let zkušeností
0
účastníků na seminářích
0
odkoučovaných hodin
Untitled 3

S čím vám také můžu pomoci

JÁ jako značka-4

Pomohu vám zvládat i nastartovat různé změny ve vašem životě. Společně najdeme způsob, jak úspěšně projít výzvami i složitými situacemi.

Nabízím vám programy on-line i naživo a také individuální koučink a mentoring.

JÁ jako značka-5

Připravím pro vás a vaše zaměstnance semináře zaměřené na rozvoj osobního potenciálu. Ke každé akci přistupuji kreativně a plně dle vašich potřeb.

JÁ jako značka-8

Propojuji osobní rozvoj s láskou k papíru. Chcete se více poznat a znásobit své zážitky? Pište si deník. Deník radosti, úspěchu a vděčnosti, Cestovní deník a další produkty najdete v mém e-shopu Korálky dní.

Pořádám také setkání pro všechny milovníky papíru Meet Papír, v Brně se uvidíme 3. 10. a v Praze 17. 10.

Untitled 3

Co o mně říkají

Untitled 3

JITKA ŠTÁDLEROVÁ

lektorka a mentorka, koučka

Pomohu vám vytvářet a realizovat odvážné nápady.

Jsou v životě okamžiky, kdy vše plyne, tak jak má.

A pak jsou ty druhé, plné změn, ať už těch, které chceme sami realizovat, i těch druhých, které potřebujeme zvládnout. V těchto chvílích  bychom měli rádi vedle sebe někoho, kdo nás podpoří a také předá osvědčené techniky, postupy. Kdo položí ty správné otázky, abychom se dostali k řešení. Kdo může čerpat ze své životní zkušenosti a také z moudrosti tisíců účastníků seminářů, stovek vzdělávacích akcí.

Ráda vám v těchto situacích pomohu.

Při mentoringu i v seminářích využívám to, co jsem si ověřila praxí, nejnovější poznatky z oblasti neurověd a také zdravý rozum. Klienti oceňují i kreativní přístup, díky kterému vidí věci jiným úhlem pohledu a naučí se myslet mimo zajeté koleje.

Jsem praktik. Sama mám malé „papírnictví“ Korálky dní, vybudovala jsem Meet Papír – setkání milovníků papíru, kterého se za poslední 2 roky zúčastnilo přes 6000 lidí.

Věřím, že pokud člověk objeví svoji jedinečnost, má schopnost dotahovat věci do konce a má podporu, dokáže v podstatě cokoliv. Je skvělé věnovat se tomu, co je pro nás v životě důležité a vést smysluplný a harmonický život.

Jsem vděčná, že mohu žít svojí prací  a miluji ji.

Untitled 3
Untitled 3

Sbírejme společně korálky dní na sítích

Chcete mít přehled o tom, co je u mě nového?

Připravuji pro vás další zajímavé akce, workshopy a produkty. Pokud o nich chcete vědět jako první, získat zajímavé výhody a tipy, zaregistrujte se. 

Ochrana vašich osobních údajů je pro mě prioritou. Seznamte se se zásadami jejich zpracování. Kliknutím na CHCI SE REGISTROVAT potvrzujete, že jste se s nimi seznámili.