AI pro každodenní využití

Všichni kolem mluví o AI – umělé inteligenci a vy si neumíte zatím představit, k čemu by vám byla?
Nevíte, kde k tomu cokoliv hledat, kam zadávat, jak a na co se ptát?

Tak to jste tady správně.

Vše vám ráda vysvětlím, krok za krokem

Představte si svět, kde každodenní úkoly, od odpovědí na úřední dopisy po plánování vaší další dovolené, nejsou jen snadné, ale i zábavné.
Kde hledání informací neznamená procházení desítkami stránek na internetu, ale jednoduchý dialog s umělou inteligencí, která rozumí přesně tomu, co potřebujete.
Vítejte ve světě generativní AI – technologie, která mění pravidla hry.

Připravila jsem pro vás vybranou kolekci promptů a tipů na aplikace AI, které okamžitě promění váš způsob podnikání. V průběhu 30 dní vám představím přes 150 promptů a několik AI aplikací, které rozvinou vaše kreativní myšlení a posílí váš byznys.

✔️ Efektivní marketing: Naučte se, jak využít AI pro účinnou propagaci vašich služeb nebo produktů.

✔️ Objevíte, jak můžete využít AI k maximalizaci vašeho potenciálu.

✔️ Každý den nový prompt nebo nástroj přizpůsobený vašim specifickým potřebám.

30 dní → nejméně 150 promptů na konkrétní témata + AI aplikace 

Tato 30denní výzva  vám otevře dveře do světa umělé inteligence a jejího efektivního využití ve vašem podnikání.  Díky ní můžete ušetřit nejen spoustu času, ale také nastartovat vaši kreativitu, a tím posunete svůj byznys  tím správným směrem.

Určeno pro začátečníky práce s AI, nebo pro ty, kdo mají rádi předpřipravená řešení.

Jak to bude probíhat?

  • Každý den obdržíte e-mail plný konkrétních nápadů a prompty, vždy zaměřené na jedno klíčové téma, které je nezbytné pro rozvoj vašeho podnikání. Tyto informace jsou nejen praktické, ale i okamžitě aplikovatelné ve vaší oblasti působnosti – ať už se jedná o projekt, službu, či podnikání jako celek. 
  • Získáte nejen cenné nápady, ale také se naučíte, jak efektivně využívat některé AI aplikace pro podporu vaší práce, čímž ušetříte čas a rozšíříte své kreativní horizonty. 
  • Postupně si vybudujete hlubší porozumění pro AI aplikace a jejich praktické využití.
  • Navíc, všechny tyto znalosti jsou aplikovatelné na zdarma dostupných platformách, včetně ChatGPT 3.5 a Claude, kterou naleznete na www.poe.com
  • Začít můžete třeba hned teď, stačí objednat.

BONUS

Chcete  byznys model Canvas pro váš  podnikatelský  nápad?

Pokud máte zájem nabízím personalizovaný podrobný byznys model Canvas – tedy rozpis všech základních věcí, které k realizaci nápadu potřebujete – cca 9 stran textu, přímo pro váš podnikatelský záměr – vygenerovaný AI. Před AI cena několik desítek tisíc Kč.
Stačí do poznámky k objednávce zadat konkrétně váš nápad a jaké potřeby řeší. 

Jak na to? Popište svůj nápad. Konkrétně vymezte, čeho chcete svým projektem dosáhnout. Popište problém nebo potřebu, kterou váš projekt řeší, tj. jasná a stručná formulace toho, proč by váš projekt měl existovat. Doplňte cílovou skupinu.

Př.: Vytvářím e-commerce platformu specializující se na ekologické a udržitelné produkty. Cílem je spojit lokální výrobce s ekologicky smýšlejícími spotřebiteli. Chci nabízet široký sortiment od oblečení po domácí potřeby.

Př. Navrhuji mobilní aplikaci pro správu osobních financí, která pomáhá uživatelům sledovat jejich výdaje, šetřit peníze a investovat. Chci oslovit mladé profesionály ve věku 25-35 let, kteří hledají jednoduché finanční řešení.

Př.„Jsem osobní fitness trenér poskytující tréninky online i osobně. Specializuji se na individualizované fitness plány, výživové poradenství a wellness coaching. Cílová skupina zahrnuje zaneprázdněné profesionály hledající efektivní a flexibilní způsob, jak zůstat ve formě.

Proč se mnou?

25 let zkušeností v oblasti time managementu a kreativity jsem spojila s dovednostmi práce s AI, abych vám pomohla ušetřit čas a rozšířit vaše kreativní možnosti. Jsem zkušená lektorka, která propojuje zdravý selský rozum s nejnovějšími poznatky a umím se ptát, což je základem efektivního využití generativní AI.

  • Více než 16 500 spokojených účastníků mých seminářů.
  • Přes 1000 hodin praxe a studia v oblasti AI.
  • Zkušenosti s vedením kampaní a seminářů s využitím AI.
  • Osobní zkušenost s podnikáním a aplikací AI do praxe.
Informace a poučky najdete na Googlu. 
Praktické znalosti a dovednosti u mě.

Vše, co vás naučím, také sama denně dělám. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

JITKA ŠTÁDLEROVÁ

INSPIRACE - SEMINÁŘE - KOUČINK

+420 777 852 111

IČ: 67533051

PODNIKATEL ZAPSÁN

V ŽIVNOSTENSKÉM REJSTŘÍKU

MĚSTSKÉ ČÁSTI PRAHA 10